2+1

 

Perla Resort ofron Apartamente 2+1 per Shitje ne plazhin Gjiri i Lalezit..
Apartamentet jane te bollshem dhe te kompozuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon plus ambient gatimi, dy tualet dhe ballkon.
Cdo apartament ndodhet ne godina 3 dhe 4 kateshe, te cilat kane cilesi shume te larte ndertimi.
Te perfshire ne cmimin e Apartamentit eshte edhe nje vendparkimi.
Blerja e nje Apartament ju ofron mundesine qe pervec shijimit te bregdetit te mahnitshem tek Gjiri i Lalezit, ju mund te perfitoni eshte sherbimet e kompleksit tone.
Perla Resort ju ofron nje numer te madh sherbimesh si kend lojrash per femije, roje 24 ore ne dite, ambiente te gjelberta, pastrim dhe mirembajtje ambienteve te perbashketa, supermarket, coffee shop, restorant, pishine e hapur etj.
Apartamentet 2+1 kane siperfaqe 89 m2 ose 92 m2.
Blini sot Apartamentin tuaj qe ta shijoni kete sezon veror.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni