Vila T1

Resorti ju ofron 111 vila luksoze dupleks në total. Ato
janë të ndara në dy tipologji vilash T1 dhe T2.
Çdo vilë ka parking të garantuar dhe një sipërfaqe toke
private.Vilat janë dy katëshe. Në katin e parë ndodhen: sallon
ndenje, ambient ngrënie, banjo dhe verandë. Në katin e
dytë ndodhen: tre dhoma gjumi, një banjo dhe ballkon.