Vila T1

 

Resorti ju ofron 111 vila luksoze dupleks në total. Ato janë të ndara në dy tipologji vilash T1 dhe T2. Çdo vilë ka parking të garantuar dhe një sipërfaqe toke private.Vilat janë dy katëshe. Në katin e parë ndodhen: sallon ndenje, ambient ngrënie, banjo dhe verandë. Në katin e dytë ndodhen: tre dhoma gjumi, një banjo dhe ballkon.

Vila T1 me sipërfaqe 150 m2